Kariéra

Prohlédněte si aktuální volné pozice a přidejte se do našeho kolektivu.

Operátor výroby - obsluha extrudérů

obsluha strojů pro výrobu fólie

Náplň práce

Práce vhodná pro technické typy, kteří si poradí s nastavováním stroje a průběžnou kontrolou kvality; obnáší také plnění stroje materiálem (25 kg/pytel), proto je vhodná pro muže.

Předchozí praxe není vyžadována, uchazeče zaškolíme. To může, vzhledem k rozmanitosti práce, trvat i několik měsíců, proto hledáme někoho na dlouhodobou spolupráci.

Jedná se o třísměnnou pracovní pozici s příplatkami za noční.

Požadujeme

Pracovitost.

Samostatnost.

Nabízíme

Odpovídající platové ohodnocení skládající se ze základní mzdy + dlouhodobého osobního ohodnocení + bonusu za uplynulý měsíc od vedoucích směn.

Až 25 dní dovolené (20 dní + 1 den za každý odpracovaný kalendářní rok)

Stravenky 70 Kč/pracovní den

Operátor výroby - obsluha kráječky

obsluha krájecí linky na výrobu sáčků

Náplň práce

Na této pozici operátorky odebírají sáčky z výrobního zařízení (kráječky), průběžně kontrolují kvalitu a parametry výrobků, úhledně je balí do krabic na paletu, odkud je pak po vyplnění administrativních formulářů předají do skladu.

Práce obnáší drobné technické seřizování, které Vás naučíme.

Jedná se o dvousměnnou pracovní pozici vhodnou spíše pro ženy.

Požadujeme

Nabízíme

Odpovídající platové ohodnocení skládající se ze základní mzdy + dlouhodobého osobního ohodnocení + bonusu za uplynulý měsíc od vedoucího úseku.

Pošlete nám životopis

Pokud máte zájem o některou z volných pozic, pošlete nám e‑mailem strukturovaný životopis:

prace@mgitaly.cz